Neden Biz?

Mutlu Sporcular

Sizlere en iyi hizmeti vermek amacıyla 2012 yılı Aralık ayında faaliyete giren Fitness-G Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi; sizleri daha sağlıklı olmak, daha iyi görünmek ve daha iyi hissetmek için yeni bir yaşam tarzı ile tanışmaya davet ediyor.

Toplamda 750 m2. alan üzerinde kurulu olan tesisimizde 100 m2 bağımsız ve çok amaçlı bir stüdyomuz bulunmaktadır.

Stüdyomuzda belirlediğimiz gün ve saatlerde grup derslerine katılabilirsiniz (Pilates-Spinning) bunun dışında bireysel olarak da antrenman yapabilirsiniz.

Ayrıca tesisimizi 150 m2 Kauçuk zeminli serbest ağırlık alanı, Fitness ekipmanları alanı, Cardio alanı, Bay ve Bayan soyunma odaları, Giriş ve Karşılama alanı ve Vitamin Bar olarak bölümlendirebiliriz.

“Fitness-G’ ye adımınızı attığınız andan itibaren kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız…"

"Kişiye özel uygulanan programlarımız ile hedeflediğiniz sağlıklı ve formda bir yaşama bizimle beraber güvenle adım atın."

Neredeyiz ?

Fitness-G lokasyon olarak; Mutlukent, Huzurkent, Güzeltepe, Akse Yaşam, Palmiye, Sandoz, Anka, Boğaziçi, Göktürk, Megakent, Cadde Alyans, Elite Alyans, Park Panorama, Birr inşaat, Mopaş Bahçekent, Meva Anadolu (Zeray) gibi sitelere yürüyüş mesafesindedir.

Gosb, Geposb, Tosb, Taysad, Güzeller Osb. Gebkim gibi sanayi bölgelerine ve Yapı Kredi, Akbank, Kuveyt Türk bankalarının bankacılık üslerine olan yakınlığı sebebiyle de, İstanbul da ikamet edip Gebze de çalışan insanlarında tercih ettikleri bir spor merkezi olan Fitness-G Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi, iş çıkışı trafikte harcayacağınız ve sizi strese sokacak trafik keşmekeşliğinden kurtularak atıl saatlerde spor aktivitelerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir spor merkezi olma ayrıcalığını taşımaktadır!

GOOGLE MAPS

Yorumlardan

Gebze Mutlukent
/ KOCAELİ

  • 02627211870
  • 05447211870
+